44 tisíc fľaštičiek Actimelu pre seniorov!

Aj napriek bohatej nádielke snehu a poľadovici sa nám podarilo rozviezť desaťtisíce fľaštičiek Actimelu seniorom po celom Slovensku. V spolupráci s Asociáciou poskytovateľov sociálnych služieb chceme našich dôchodcov potešiť a dodať im síl v tomto náročnom období. Ďalšiu várku pripravujeme o mesiac.

#Seniori sú teraz tou najohrozenejšou skupinou. Práve preto im v predvianočnej spotrebiteľskej súťaži spoločnosť Danone venovala za každú registrovanú účtenku symbolických 21 fľaštičiek Actimelu. Práve 21 dní je totiž potrebných pro vytvorenie zvyku, ktorý môže pomôcť v starostlivosti o zdravie a imunitný systém. Fľaštička Actimelu obsahuje tretinu odporúčanej dennej dávky vitamínu D, vitamín B6 a 20 miliárd živých kultúr L. Casei #Danone.

„Ďakujeme spoločnosti #Danone za tento milý a užitočný dar, ktorý veľmi dobre v tejto situácii padol aj zariadeniam aj seniorom. Teší nás, že tak známa spoločnosť akou Danone je prejavuje spolupatričnosť tým najslabším a najzraniteľnejších. Je vzorom aj pre ostatných,“ povedala predsedníčka APSS v SR, Anna Ghannamová.

„S veľkým rešpektom vnímame, s akým nasadením, starostlivosťou a profesionalitou sa Asociácia poskytovateľov sociálnych služieb pasuje s nevídanou situáciou pandémie. Spolu so značkou Actimel sme na ich podporu zorganizovali predvianočnú súťaž, do ktorej sa zapojili tisíce spotrebiteľov. Celkovo asociácii darujeme takmer
44 tisíc fľastičiek Actimelu, čím chceme jej klientom v sociálnych zariadeniach prejaviť spolupatričnosť v tejto náročnej situácii,“ uviedla Mária Jendrišáková, Corporate Affairs Manager Slovensko v #Danone.

Od 1.2. do 14.3. na stránke actimel.sk/sutaz beží nové kolo zbierky. Počítadlo na stránke ukazuje, koľko výrobkov sme v novom roku spoločne pre seniorov vybrali. Každá zaregistrovaná účtenka znamená 21 fľaštičiek Actimelu pre APSS, zároveň je však šancou vyhrať tablet a raz týždenne i notebook.

Mohlo by vás tiež zaujímať