Poslanie a hodnoty

Už viac ako 100 rokov sa snažíme priniesť zdravie
čo najväčšiemu počtu ľudí prostredníctvom potravín.

Danone sa zrodilo v Barcelone

V roku 1919 v povojnovej Barcelone chcel Isaac Carasso pomôcť deťom, ktoré trápili choroby tráviaceho ústrojenstva. Poznal priaznivé účinky konzumácie jogurtu populárneho na Balkáne, a preto vyvinul produkt založený na zdravotných benefitoch fermentovaného mlieka.

Prečo naša spoločnosť nesie názov Danone?

Na počesť svojho syna Daniela, ktorého jeho rodina a priatelia volali „Danon“, Carasso nazval svoj nový produkt „Danone“. Predtým, ako sa rozšíril do obchodov s potravinami, predával sa v lekárňach.

Viac na danone.com – https://www.danone.com/

Poslanie

Viac ako sto rokov sa všetky aktivity spoločnosti DANONE zameriavajú na podporu zdravia prostredníctvom potravín. Sme verní tomuto pôvodnému cieľu a zákazníkom ponúkame chutné a kvalitné výrobky, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v rôznych fázach ich života.

Hodnoty

Humanizumus
Ľudia – či už ide o zamestnancov, spotrebiteľov, dodávateľov alebo obchodných partnerov, sú v centre záujmu našej spoločnosti.
Otvorenosť
Naša spoločnosť je otvorená novým myšlienkam a nápadom, vďaka čomu sa neustále posúvame vpred a inovujeme svoje produkty a aktivity.
Blízkosť
V spoločnosti Danone máme empatický a otvorený prístup, vďaka ktorému vytvárame autentické a dlhodobé vzťahy s našimi spotrebiteľmi aj partnermi.
Nadšenie
Sme nadšení pre výrobu zdravých výrobkov a neľakáme sa výziev! Uznanie našich zákazníkov nám dáva energiu hľadať nové riešenia a neustále sa zlepšovať.

Spoznajte lepšie spoločnosť Danone

Danone na Slovensku

Danone vo svete