Actimel potešil spotrebiteľov a pomôže seniorom

Tím Actimel potešil spotrebiteľov pred Vianocami a podporí seniorov v domovoch sociálnych služieb. V rámci súťaže za každý registrovaný kód z účtenky daruje 21 fľaštičiek Actimelu klientom Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb.

#OnePlanetOneHealth #TogetherStronger #MissionInAction

V čase pandémie COVID-19 sú seniori tou najohrozenejšou skupinou. Preto sa spoločnosť #Danone rozhodla podporiť ich a pripravila súťaž pre spotrebiteľov. Za každý registrovaný kód z účtenky daruje 21 fľaštičiek Actimelu a denne mohli spotrebitelia vyhrať až 250 EUR. Počet darovaných fľaštičiek za každý registrovaný kód je symbolický. Je známe, že človek potrebuje minimálne 21 dní na to, aby si vytvoril návyk, ktorým môže zmeniť svoj život k lepšiemu. Actimel chce inšpirovať ľudí k tomu, aby sa začali viac zaujímať o svoje zdravie a podporovať svoju imunitu. Fľaštička Actimelu je totiž plná vitamínu D, obsahuje aj vitamín B6 a živé kultúry.

Koľko fľaštičiek sa vyzbieralo pre seniorov? Sledujte nás aj naďalej! Zoznam výhercov i počet vyzbieraných Actimel fľaštičiek zverejníme už čoskoro! Viac na www.actimel.sk!

Mohlo by vás tiež zaujímať