NOVINKA V RECYKLOVATEĽNOM OBALE

Lahodná chuť, vyrobený v prvotriednej kvalite a obľúbené suroviny s veľkými kúskami ovocia. To je nový DANONE JOGURT v ekologickom tégliku s príbehom na zadnej strane obalu nabádajúcim na recyklovanie. Jogurtová novinka napĺňa firemnú stratégiu Jedna planéta. Jedno zdravie #OnePlanetOneHealth.

Obľúbené príchute, čistá receptúra a recyklovateľný obal

Nový Danone jogurt má jedinečnú lahodnú chuť a je vyrobený podľa štandardov kategórie v prvotriednej kvalite bez pridaných umelých ingredencií. Spoločnosť Danone zvolila obľúbené príchute ako jahoda, marhuľa, čokoláda a dostupný je aj biely neochutený variant. Spotrebitelia sa tak môžu tešiť na jogurt s veľkými kúskami ovocia, vyrobený v českom závode v Benešove, ku ktorému sa budú neustále vracať. Výrobok sa bude vyvážať aj do  Maďarska.

Máme len jednu planétu, ktorú musíme chrániť, a preto výrobca zvolil recyklovateľný obal z polypropylénu (PP), ktorý je 100 % recyklovateľný.

Spotrebiteľom dávame viac než len nasýtenie

Trh s mliečnymi výrobkami sa neustále mení, pričom trh s jogurtmi tvorí až 45% celkovej mliečnej kategórie a v porovnaní s minulým rokom zaznamenávame nárast okolo 1%. Mnohí spotrebitelia sa zameriavajú na zdravší životný štýl, čo spôsobuje, že viac vyhľadávajú zdravé a prospešné potraviny. Očakávajú výbornú chuť, dostupnosť  a zároveň sa snažia vyberať si  potraviny, ktoré sú udržateľné a šetrné k životnému prostrediu.

Viac informácií