Značka Alpro rozbehla spoluprácu s Benom Cristovao

Alpro, priekopník v oblasti rastlinných potravín, oznámil novú spoluprácu s populárnym spevákom a milovníkom zdravého životného štýlu Benom Cristovaom, ktorý bude tvárou najnovšej kampane pre značku Alpro. Vzájomná spolupráca prináša sériu atraktívnych vonkajších OOH reklám a zaujímavý obsah na sociálnych sieťach. 

„Sme nadšení, že sa Ben rozhodol pre spoluprácu. Je vegán a celý život vyznáva zdravý životný štýl, ktorého súčasťou sú aj naše produkty, a tak sme radi, že sa naše aktivity pretnú. Dúfame, že sa nám spoločne podarí presvedčiť čo najviac ľudí, aby sa tiež pustili do zdravšieho spôsobu stravovania, alebo aspoň ochutnali niečo z nášho portfólia,“ vysvetľuje Barbora Horníková, brand manažérka značky Alpro. 

Súčasťou tejto spolupráce, ktorá trvá od 1. januára do 31. marca 2024, budú kreatívne vizuály rozmiestnené vo veľkých mestách v Českej republike a aj na Slovensku. V Prahe, Brne či Ostrave, ale v aj v Bratislave a Košiciach ich nájdete napríklad na staniciach, hlavných uliciach či verejných priestranstvách.  Alpro profil na Facebooku a Instagrame bude od 1. januára do 17. marca prezentovať interaktívnu kampaň, ktorá vtiahne používateľov do sveta rastlinnej stravy. A to nie je všetko – na Benovom Instagrame sa budú môcť fanúšikovia tešiť na exkluzívny obsah, ktorý obohatí ich stravovacie návyky. 

„V Alpro som našiel partnera, ktorý zdieľa moje hodnoty a vášeň pre zdravý životný štýl,“ hovorí Ben Cristovao. „Som nadšený, že môžem pomôcť rozšíriť povedomie o význame rastlinnej stravy a ukázať, že môže byť nielen chutná, ale aj dobrá pre našu planétu,“ dodáva Ben. 

Tlačová správa